Części do Kawasaki KFX 80

Wybierz rocznik

Jeśli jesteś wędkarzem, myśliwym, a może zwyczajnie lubicie utopić swój sprzęt w gęstym błocie – quad to wciąż narzędzie do realizacji pasji. Jeżdżąc na Kawasaki KFX 80, nie raz pewnie zapomnieliście się podczas jazdy, łamiąc plastiki podczas nieplanowanej przewrotki. Nic się nie stało – do tego właśnie między innymi, zostały właśnie te pojazdy zaprojektowane. Co zrobić w takiej sytuacji? Nic prostszego! Skorzystajcie z oferty naszego sklepu, w którym znajdziesz bogaty wybór części i akcesoriów. Sprawcie, aby Wasz quad stał się równie sprawny, co po wyjeździe z fabryki!

 • FMF023038

  Tłumik Kawasaki KFX 80 FMF Powercore 2

  100% oryginalny tłumik amerykańskiego producenta FMF ®.

  Tłumik FMF PowerCore 2 wykonany jest  z aluminium o najwyższej jakości. Tłumik o numerze 7023038 jest fabrycznie nowym elementem zapakowanym przez producenta. Tłumik FMF jest najchętniej wybierany do quada Kawasaki KFX 80 z roczników 2003-2006.

  ZAMÓW 799 360 021

Najlepsze części do Kawasaki KFX 80

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu – oferujemy części od najlepszych dostawców, których jakość z pewnością Was nie zawiedzie. Każdy użytkownik sprzętu offroadowego doskonale wie, że prędzej, czy później – każdy z nich będzie brodził swoim quadem w głębokim błocie, sprawdzając możliwości swojej zabawki. Nawet jeśli zazwyczaj nie masz żyłki offroadowca – te maszyny w końcu wyzwolą w Tobie chęć do przetestowania siebie i sprzętu.

Nie zawsze wszystko idzie po myśli, nie zawsze każdy manewr wychodzi, tak jak planowaliśmy, a to często skutkuje mniejszymi, lub większymi usterkami. Mając pod ręką adres internetowy naszego sklepu – już w kilka chwil możesz zaopatrzyć się w części, które możesz wymienić często w zaciszu swojego domowego garażu. Łożyska, uszczelki, handbary, oraz wiele wiele innych pozycji znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Wieloletnie doświadczenie offroadowe z najlepszymi częściami do Kawasaki KFX 80

Pamiętajcie, że decydując się na zakupy w naszym sklepie – decydujesz się na jakość części i doświadczenie! Doradzimy Ci i pomożemy skompletować zamówienie wedle Waszych oczekiwań. W czasach gdy liczy się czas – nie marnuj go? Skorzystaj ze sprawdzonego sklepu, który Cię nie zawiedzie.

Pomimo że Kawasaki KFX 80 to solidny sprzęt, nie istnieją pojazdy offroadowe, których podzespoły by się nie zużywały. Zawieszenie, które pracuje pod sporym obciążeniem w wymagających warunkach terenowych – w końcu ulegnie. Powstaną luzy, a sprawność wybieranie nierówności nie będzie taka, jaką oczekujemy. Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz brakujący element.

Zobacz, co o nas mówią klienci

Komentarze właścicieli quadów Kawasaki KFX 80
 1. POLECAM

  Oceniony 5 na 5.

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu
  Jestem zadowolony

  Części przyszły i pasowały bez problemu

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
 2. POLECAM

  Oceniony 5 na 5.

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu
  Części dotarły

  Jestem zadowolony z obsługi w tym sklepie wszystko przyszło i pasowało bez najmniejszego problemu.

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
 3. POLECAM

  Oceniony 5 na 5.

  Opinia dodana:

  Jakiś czas temu
  Wszystko apsuje

  Wszystkie elementy które zamówiły dotarły do mnie bez żadnego problemu

  OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM