Witaj, Dzisiaj jest:
 
Sym Mio 50

SYM MIO 50 CCM

To piękny miejski skuter o delikatnej sylwetce i klasycznej duszy, mówi się o nim że to następca legendarnej Vespy, jak dla nas jeszcze musi sporo się napracować by zasłużyć na miano klasyka jak Vespa, ale bez wątpienia nie można przejść koło niego obojętnie.

Sym Symply 50

SYM SYMPLY 50 CCM

Myślałeś kiedyś by posmakować 2 kółek, ale nie miałeś odwagi to świetnie się składa, Symply 50 to świetna propozycja na początek, wysoka kulura pracy, bez awaryjność i stonowana stylistka czyni go godnym kompanem każdej osoby.

Sym Gts 250

SYM GTS 250 CCM

Fakt czasami nie trudno go pomylić z Suzuki Burgmanem, ale jedno jest pewne Sym GTS 250 to piękna maszyna z charakterem, prezentująca się bardzo ciekawie z pewnością nie jeden raz zrobimy wrażenie podjeżdżając nim na spotkanie lub na randkę.

Sym Jet Euro X 50

SYM JET EURO X 50 CCM

Jak sama nazwa wskazuje to skuter europejski, spełniający wymogi młodej europy, korki, slalom między samochodami, nowoczesna stylistyka i zadowalające osiągi są to rzeczy z którymi Jet Euro X radzi sobie bez najmniejszych zająknięć...

Sym Jet Sport X 50 SR

SYM JET SPORT X SR 50 CCM

To skuter bez wątpienia o zacięciu sportowym, agresywna dynamiczna stylistyka nie pozwala zapomnieć do czego Jet Sport X 50 SR jest stworzony. Miejska dżungla jak i tor motocyklowy to dla niego pestka, SR to mocniejszy i bardziej zadziorny brat Jet Sport X 50 R-a.

Sym VS 125

SYM VS 125 CCM

Wiele osób mówi że motor przyciąga dziewczyny jak magnes, ale czujesz że nie masz doświadczenia z potężnymi i szybkimi maszynami, ba to przecież może być twoja pierwsza maszna i chcesz mieć pewność że nie zawiedzie cię w żadnych warunkach, a jednocześnie chcesz się podobać i przyciągać wzrok. Jeżeli na większość odpowiadasz twierdząco to znaczy że VS 125 jest właśnie dla Ciebie.

Sym Fiddle 50/125

SYM FIDDLE 50/125 CCM

Fiddle to skuter z oferty SYM-a, dla ludzi mających własny niepowtarzalny styl, dla osób które nie chcą by ich maszyna wyglądała jak każda inna, a jednocześnie lubiących klasykę i oryginalność.

Sym Jet Sport X 50 R

SYM JET SPORT X R 50 CCM

Jet Sport 50 R to nic innego jak SR tylko w nieco spokojniejszych barwach, aż chce się rzec że szybki z niego mieszczuch.

Sym GTS 300

SYM GTS 300 CCM

Co tu dużo mówić to jeszcze piękiejszy, mocniejszy i bardziej komfortowy GTS. Klasa sama w sobie.

Sym Joy Ride 125

SYM JOY RIDE 125 CCM

SYM JOY RIDE 125 to nie lada gratka w swojej klasie zwinny i poręczny, stylizowany na GTS-a spora owiewka ochroni nas przed nadmiernym wiatrem na trasie, a pojemność 125ccm pozwoli na dynamiczne pokonywanie licznych tras.

Sym CityCom 300i

SYM CITYCOM 300 CCM

Jest to bez wątpienia propozycja dla ludzi biznesu ceniących sobie czas, wygodę i mobilność. Jest to kawał maszyny przez duże M, pojemność 300ccm i waga 182 kg, mówi sama za siebie.