Witaj, Dzisiaj jest:
 
Romet 727

ROMET 727 50 CCM

Nowa wersja "downtown" wyznacza nowy charakter skuterowi city. Kolorystycznie i w detalu zaprojektowany przez znawców estetyki i budowany z ogromną dbałością o szczegóły wydobyć swoje walory wyższej klasy.

Romet 717

ROMET 717 50 CCM

Aerodynamiczna karoseria, sportowo zestrojone zawieszenie, dwa tarczowe hamulce , układ zabezpieczający blokowanie przedniego koła ABS i dynamiczny nowoczesny cztero i dwusuwowy silnik, zwraca uwagę użytkownika o zacięciu sportowym.

Romet 737

ROMET 737 50 CCM

Wysmakowany profil sportowy. Duży, dobrze oświetlający drogę reflektor i gustowne przetłoczenia obudowy to jego cecha charakterystyczna. Posiada wszystko to, co podkreśla jego europejski styl.

Romet 747

ROMET 747 50 CCM

Niezwykle poręczny w ruchu, dwuosobowy roller o średnich gabarytach. Ekonomiczny skuter to wygodny środek transportu. Wzbogacony został elementami sportowej stylistyki.

Romet RXL 50

ROMET RXL 50 CCM

Model ekstra - large. Megawydanie solidnego skutera miejsko - turystycznego na szerokich kołach i aluminiowych obręczach.

Romet Retro 50

ROMET RETRO 50 CCM

Nostalgiczna stylistyka nadwozia wyróżnia go bardzo korzystnie na tle skuterów city.

Romet Jet 125

ROMET JET 125 CCM

Mix motocykla i skutera. Bardzo wygodny, luksusowy. Duże gabaryty, dobrze skrojone siedzenie i specjalistycznie zaprojektowana karoseria otulają użytkownika luksusem.

Romet 777

ROMET 777 50 CCM

Na całym świecie użytkowany przez pokolenia, nigdy nie wyszedł z mody. Dobrze przyjęty zarówno przez osoby młode, jak i starsze.

Romet Pony

ROMET PONY 50 CCM

Nie ma takiego drugiego kucyka jak ten, Romet Pony to świetny skuterek dla milusińskich o agresywnej crossowej stylistyce.